OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW MEDYCZNYCH ELEKTRORADIOLOGII
ul. Domaniewska 17/19/133, 02-672 Warszawa, ozztme@ozztme.pl,Tel: 602 354 470
[REGON:012876183]  |  [NIP:5262116284]  |  [KRS:00001272590]

Uchwała nr 345/18/20/VI

Zarząd Główny Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii zobowiązuje Zarządy Regionalne OZZTME do skoordynowania działań ZOZ i MOZ OZZMTE oraz nadesłania sprawozdań z rozpoczętych sporów zbiorowych z potwierdzeniem zarejestrowania sporu w Państwowej Inspekcji Pracy. Sprawozdanie powinno zawierać nazwę i adres pracodawcy przy , którym działa ZOZ OZZTME lub MOZ OZZTME, ksero pisma z żądaniami do dyrekcji, ksero zarejestrowania w PIP
Termin nadesłania sprawozdania to 3.03.2020 r.- na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uchwała nr 344/17/20/VI

Zarząd Główny Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii nakazuje Zakładowym Organizacjom Związkowym Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii i Międzyzakładowym Organizacjom Związkowym Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii w dniu 27.02.2020 wystąpić do pracodawcy z żądaniami poprawy warunków płacy (minimalne żądanie to podniesienie pensji zasadniczej do 5600 zł) na podstawie ustawy o rozwiązywaniu sporów zbiorowych -Dz .U. 1991Nr 56, poz. 236

Wyłącznie zawarcie Ponadzakładowego Układu Zbiorowego przywróci normalność w zarobkach w Ochronie Zdrowia!

https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1452055,sluzba-zdrowia-podwyzki-2020-pielegniarki-lekarze.html?fbclid=IwAR0xtt-nIARVLSxUOZrZeZKv-WhJcmdn-0TrIk3OmKwTSane2Wfz1HFVYv8

 

ZG OZZTME informuje, że w dniu 8.02.2020 w CPS Dialog o godz.11.00 odbędzie się ZPR!!!


Obecność ZR obowiązkowa!!!!!
Regiony muszą przygotować zestawienia odnośnie podwyżek płac w każdej zakładówce w 2019 i 2020

Łódzki OW NFZ

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia przeprowadzi spotkania ze świadczeniodawcami zgodnie z poniższym harmonogramem.
Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, iż spotkania z Dyrektorami placówek w sprawie podwyżek wynagrodzeń fizjoterapeutów i diagnostów laboratoryjnych oraz techników medycznych elektroradiologii odbędą się w siedzibie ŁOW NFZ przy ul. Kopcińskiego 56, I piętro gabinet Zastępcy Dyrektora ds. Medycznych ŁOW NFZ pana Roberta Wilanowskiego zgodnie z załączonym harmonogramem.

14 grudnia 2019 r.

1. SP ZOZ Szpital Powiatowy E. Biernackiego w Opocznie - godz. 8:00
2. SP ZOZ USK im. WAM UM w Łodzi – Centralny Szpital Weteranów - godz. 9:00
3. Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim - godz. 10:00
4. Zduńskowolski Szpital Powiatowy - godz. 11:00
5. Wojewódzki Szpital Zespolony im. S. Rybickiego w Skierniewicach - godz. 12:00
6. Wojewódzki Szpital im. Prym. Kard. S. Wyszyńskiego w Sieradzu - godz.13:00

20 grudnia 2019 r.

1. Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki - godz. 8:00
2. Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi - godz. 9:00
3. SP ZOZ USK Nr 1 im. N. Barlickiego UM w Łodzi - godz. 10:00
4. NZOZ Pabianickie Centrum Medyczne - godz. 11:00
5. SP ZOZ w Wieluniu - godz. 12:00
6. Wojewódzki Szpital im. Biegańskiego - godz. 13:00
7. Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie - godz. 14:00
8. Szpital Powiatowy w Radomsku - godz. 15:00
 
1. Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie ul. Świętego Jana 9, 62-200 Gniezno GNIEZNO 2019.12.09 08:30
2. Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu ul. Krysiewicza 7/8, 61-825 Poznań POZNAŃ 2019.12.09 10:00
3. Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ ul. Solna 21, 61-717 Poznań POZNAŃ 2019.12.09 12:00
4. Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań POZNAŃ 2019.12.09 14:00
5. Diagnostic - Med Centrum Diagnostyki Radiologicznej sp. z o.o. ul. 28 Czerwca 1956 r. 135/147, 61-545 Poznań POZNAŃ 2019.12.10 08:30
6. Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów ul.Szamarzewskiego 62, 60-569 Poznań POZNAŃ 2019.12.10 10:00
7. Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań POZNAŃ 2019.12.10 12:00
8. Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie ul. Jana Kiepury 45, 64-100 Leszno LESZNO 2019.12.10 14:00
9. Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym SPZOZ ul. Szwajcarska 3, 61-285 Poznań
POZNAŃ 2019.12.11 12:00
10. Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Garbary 15
61- 866 Poznań POZNAŃ 2019.12.11 14:00
11. Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ul. Długa 1/2, 61- 848 Poznań POZNAŃ 2019.12.12 08:30
12. Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica ul. Rydygiera 1, 64-920 Piła PIŁA 2019.12.12 12:00
13. Szpital Wojewódzki w Poznaniu ul. Juraszów 7/19, 60-479 Poznań POZNAŃ 2019.12.12 14:00
14. Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im W. Degi ul. 28 Czerwca 1956 r. 135/147, 61-545 Poznań POZNAŃ 2019.12.13 10:00
15. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego ul. Dojazd 34, 60-631 Poznań POZNAŃ 2019.12.16 08:15
16. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej imienia doktora Kazimierza Hołogi ul. Sienkiewicza 3, 64-300 Nowy Tomyśl NOWY TOMYŚL 2019.12.16 10:30
17. Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu ul. Poznańska 79, 62-800 Kalisz KALISZ 2019.12.16 12:00
18. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Bolewskiego 4, 63-700 Krotoszyn KROTOSZYN 2019.12.16 14:00
BARDZO WAŻNE IŚĆ NA ROZMOWY DO NFZ !!!

Przekazujcie wszystkim terminy spotkań w regionach!!!
 
Z naszej listy brakuje:
1. części mazowieckiego
2. części śląskiego
3. całości podkarpackiego
4. całości łodzkiego
6. całości małopolski
7. całości warmińsko-mazurkiego
 
To co mamy do tej pory:
1. Podlaski OW NF
2. Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ
3. Lubelski OW NFZ - brakuje 2 placówek
4. Mazowiecki OW NFZ - część
5. Śląski WO NFZ - część
6. Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ
7. Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ
8. Pomorski OW NFZ
9. Kujawsko-Pomorski OW NFZ w Bydgoszczy
10. Lubuski Oddział Wojewódzki NFZ
11. Opolski Oddział Wojewódzki NFZ
12. Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ
Podlaski OW NFZ - CAŁOŚĆ
 
1. SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego 12.12 14.30
2. Uniwersytecki Szpital Kliniczny 12.12 13.00
3. Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny 12.12 11.30
4. SP ZOZ w Siemiatyczych 12.12 10.00
5. SP ZOZ w Sokółce 13.12. 10.30
6. SP ZOZ w Hajnówce 12.12 9.00
7. Szpital Wojewódzki w Łomży 11.12 12.00
8. Szpital Ogólny w Grajewie 11.12 13.30
9. SP ZOZ w Siemiatyczach 11.12 10.30
10. Białostockie Centrum Onkologii 11.12 9.00
11. MSWIA 13.12 g.12.00
 
Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ w Szczecinie
 
1. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Szczecinie – spotkanie planowane na dzień 06-12-2019r.
2. SP Specjalistyczny ZOZ w Stargardzie – spotkanie planowane na dzień 12-12-2019r.
3. 109 Szpital Wojskowy w Szczecinie – spotkanie odbyło się w dniu 04-12-2019r.
4. Zachodniopomorskie Centrum Onkologii – Dyrekcja Oddziału odbyła rozmowę z Dyrektorem Centrum Onkologii w dniu 04-12-2019r. Strony umówiły się na kolejne spotkanie w najbliższym czasie. Dodatkowo odbyła się rozmowa z przedstawiciele związku zawodowego techników radioterapii.

Lubelski OW NFZ - brakuje 2 placówek
    Podmiot leczniczy    Data    Godzina
    1. SPWSS Chełm ul.Ceramiczna 1    09.12.2019    8:30-10:00
    2. WOMP Lublin ul. Nałęczowska 27        10:00-11:30
    3. Pow.Centr.Zdrowia Opole Lubelskie ul. Przemysłowa 4a        12:00-13:30
    4. SPZOZ Puławy ul. Bema 1        13:30-15:00
    5. SPZOZ Kraśnik ul. Chopina 13    10.12.2019    8:30-10:00
    6. Centr.Onkologii Lublin ul. Jaczewskiego 7        10:00-11:30
    7. SPZOZ Szp.Neuropsych. Lublin ul. Abramowicka 2        12:00-13:30
    8. SPSW im.J.Bożego Lublin ul.Biernackiego 9        13:30-15:00
    9. WSS Lublin ul.Kraśnicka 100    11.12.2019    8:30-10:00
    10. SPZOZ Parczew ul. Kościelna 136        10:00-11:30
    11. SPZOZ Radzyń Podlaski ul. Wisznicka 111        12:00-13:30
    12. Uniwesytecki Szp.Dz. Lublin ul. Gębali 6        13:30-15:00
    13. SPSK nr 1 Lublin ul.Staszica 16    12.12.2019    8:30-10:00
    14. SPZZOZ Janów Lubelski Ul. Zamoyskiego 149        10:00-11:30
    15. SPZW im.JPII Zamość al.JPII 10        12:00-13:30
    16. SPZOZ Krasnystaw ul. Sobieskiego 4b        13:30-15:00
    17. "Arion" Szpitale SP Z O.O. Lublin ul. Związkowa 4     13.12.2019    8:30-10:00
    18. SPZOZ Tomaszów Lubelski ul.Aleje Grunwaldzkie 1        10:00-11:30

Mazowiecki OW NFZ - część

 
1. Instytut - Pomnik CZD W-wa ul.Aleja Dzieci Polskich 20 Warszawa Wwa - brak
2. Instytut Kardiologii im.St.Wyszyńskiego W-wa ul.Alpejska 42 Warszawa Wwa - brak
3. Międzyleski Szp.Spec. W-wa ul. Bursztynowa 2 Warszawa 9.12.2019 10.00 Wwa
4. PCM w Grójcu Sp. z o.o. Grójec 13.12.2019 10.00 del Radom
5. SPSK Otwock ul. Konarskiego 13 Otwock 9.12.2019 13.00 Wwa
6. SPZOZ Garwolin ul.Lubelska 50 Garwolin 17.12.2019 12.00 del Siedlce
7. SPZOZ Sokołów Podlaski ul.KS Bosco 5 Sokołów Podlaski 09.12.2019 9.00 del Siedlce
8. SPZOZ Węgrów ul.Kościuszki 15 Węgrów 17.12.2019. 10.00 del Siedlce
9. SPZZOZ Iłża ul.Bodzentyńska 17 Iłża 18.12.2019 13.00 del Radom
10. SPZZOZ Lipsko ul.Śniadeckiego 2 Lipsko 19.12.2019 10.00 del Radom
11. Szp.Bródnowski W-wa ul.Kondratowicza 8 Warszawa 10.12.2019 11.00 Wwa
12. Szp.Czerniakowski W-wa ul.Stępińska 19/25 Warszawa 16.12.2019 10.00 Wwa
13. Szp.Dziecięcy im.J.Bogdanowicza W-wa ul.Niekłańska 4/24 Warszawa 10.12.2019 13.00 Wwa
14. Szp.Grochowski W-wa ul.Grenadierów 51/59 Warszawa 17.12.2019 10.00 Wwa
15. Szp.Praski W-wa ul. Solidarności 67 Warszawa 11.12.2019 10.00 Wwa
16. SZPZLO W-wa Praga Południe ul.Krypska 39 Warszawa 10.12.2019 12.00 Wwa
17. SZPZOZ Im.Dzieci Warszawy Łomianki ul. Konopnickiej 65 Warszawa 16.12.2019 12.00 Wwa
18. Uniwersyt. Centrum Klin. - CAŁOŚĆ - Lindely`a, Banacha x2 Warszawa ul.Banacha 1a Warszawa 11.12.2019 13.00 Wwa
19. WSS Radom ul.J.Aleksandrowicza 5 Radom 11.12.2019 10.00 del Radom
20. WSZ Płock ul.Medyczna 19 Płock 19.11.2019 14.30 del Płock
21. ZOZ Sochaczew ul.Batalionów Chłopskich 3/7 Sochaczew 18.12.2019 12.00 Wwa
22. Radomski Szpital Specjalistyczny Radom ul. Lekarska 4 Radom 12.12.2019 10.00 del Radom

 

Śląski WO NFZ - część - czekam na resztę terminów

 
1 Śląskie Centr.Chorób Serca Zabrze Ul. Skłodowskiej 9 Zabrze Marii Curie-Skłodowskiej 9 09.12.2019 r. 11:00
2 Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Siemianowice Śląskie 1 Maja 9 10.12.2019 r. 10:00
3 Sosnowiecki Szpital Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sosnowiec Szpitalna 1 10.12.2019 r. 11:00
4 Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zabrze Marii Curie-Skłodowskiej 10 11.12.2019 r. 10:00
5 Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie Jaworzno Józefa Chełmońskiego 28 11.12.2019 r. 11:00
6 Śląskie Centrum Zdrowia Kobiety sp. z o.o Katowice Kotlarza 6 12.12.2019 r. 10:00
7 Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Gliwice Wybrzeże Armii Krajowej 15 12.12.2019 r. 11:00
8 Wojewódzki Szpital Chorób Płuc im. dr Alojzego Pawelca Wodzisław Śląski Bracka 13 13.12.2019 r. 10:00
9 SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu Bytom Aleja Legionów 10 13.12.2019 r. 11:00
10 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. N.M.P. Częstochowa Bialska 104/118 16.12.2019 r. 10:00
11 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu Zdroju Jastrzębie-Zdrój Aleja Jana Pawła II 7 16.12.2019 r. 11:00
12 Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Wodzisław śląski 26 Marca 51 17.12.2019 r. 10:00
13 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie Cieszyn Bielska 4 17.12.2019 r. 11:00
14 SP ZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Jaworznie Jaworzno Zawiszy Czarnego 4 18.12.2019 r. 10:00
15 Beskidzkie Centrum Onkologii-Szpital Miejski im.Jana Pawła II w Bielsku-Białej Bielsko-Biała Wyzwolenia 18 18.12.2019 r. 11:00
16 Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza Szpitalna 13 19.12.2019 r. 10:00 32/621 95 35 32/245 50 41 wew.6 -> 285
17 Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Świętochłowice Chorzowska 38 19.12.2019 r. 11:00
18 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu Żywiec Sienkiewicza 52 20.12.2019 r. 10:00
19 Samodzielny Publiczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy Rajcza 20.12.2019 r. 11:00

 

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ przekazuje w załączeniu terminarz spotkań Dyrektora Oddziału ze świadczeniodawcami wskazanymi przez OZZTME do przeprowadzenia ponownych rozmów dotyczących podwyżek.

1. ŚWIĘTOKRZYSKI ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŃSKICH Technicy zrezygnowali ze spotkania. Wyślą pismo do Dyrekcji Oddziału i do związku o rezygnacji.
2. ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE 09.12.2019 r. godz. 13.00
3. ŚWIĘTOKRZYSKI ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W PIŃCZOWIE 10.12.2019 r. godz. 13.30
4. ŚWIĘTOKRZYSKI ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM 12.12.2019 r. godz. 9.00
5. ŚWIĘTOKRZYSKI ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W SKARŻYSKU KAMIENNEJ 09.12.2019 r. godz. 14.00
6. ŚWIĘTOKRZYSKI ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BUSKU-ZDROJU 12.12.2019 r. godz. 10.30
7. ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W KIELCACH 12.12.2019 r. godz. 12.00
8. ŚWIĘTOKRZYSKI ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KIELCACH 13.12.2019 r. godz. 9.00
9. ŚWIĘTOKRZYSKI ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ WE WŁOSZCZOWIE 10.12.2019 r. godz. 9.00
10. ŚWIĘTOKRZYSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY DUCHA ŚWIĘTEGO W SANDOMIERZU 10.12.2019 r. godz. 12.00

Forum Związków Zawodowych

Logowanie OZZTME

Login e-mail

LICZNIK ODWIEDZIN

© 2009-2020 by GPIUTMD

Na stronie gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
national cpr association